voziti veturen neper reren e bregdetit rrezikoi ta bllokonte ne cdo moment video 560x416 - Voziti veturën nëpër rërën e bregdetit, rrezikoi ta bllokonte në çdo moment (Video)
voziti veturen neper reren e bregdetit rrezikoi ta bllokonte ne cdo moment video - Voziti veturën nëpër rërën e bregdetit, rrezikoi ta bllokonte në çdo moment (Video)

Një shoferi i paidentifikuar hyrë me veturën Subaru WRX, në një bregdet të New South Wales.

Të pranishmit shikonin të habitur, derisa ai bënte xhiro nëpër ujë, duke rrezikuar ta dëmtonte makinën apo të bllokohej në rërën e butë, transmeton Telegrafi.

“Pse ka nevojë dikush të hyjë në ujë me veturë” si dhe “mbase i nevojitej freskim” ishin dy prej komenteve të shumta.

Në anën tjetër, njohësit e automobilizmit kanë thënë se ai i ka shkaktuar dëm të konsiderueshme makinës, që do të vërehen më vonë. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.