w 81 560x416 - 2 Ton nesër publikon këngën e re

Artisti i njohur nga Ferizaj, 2 Ton, ditë më parë paralajmëroi projektin e ri muzikor.

Ndërsa tani duket se ka finalizuar këtë këngë, teksa njoftoi se do lansohet ditën e nesërme (e premte).Ë

Lajmin e bëri të ditur përmes disa postimeve të njëpasnjëshme që ka ndarë në InstaStory.

“E premte në ora 15:00, një familje”, ka shkruar ai në njërin postim.

Ndërkohë që në tjetrën fotografi zbulon pak më shumë nga videoklipi se si do duket ai.

2 Ton (Foto: Instagram)

Sa i përket projekteve të fundit, “Veç me ty” është prurja e fundit e lansuar nga 2 Ton.

Kënga për vetëm pak javë ka mbledhur mbi dy milionë klikime në YouTube.

auto Screenshot 1 1341603354693 - 2 Ton nesër publikon këngën e re

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.