33498659 222207748510362 9185025529454002176 o 1 560x416 - Aksident i rëndë në rrugën Vëllezerit Gërvalla, ka të lënduar

Në orët e hershme të ditës së sotme, rreth orës 04:00 me datë 24.05.2018 , në rrugën Vëllezerit Gërvalla ka ndodhur një aksident i rëndë komunikacioni.

Në këtë aksident janë përfshi dy makina ku për pasoj kanë pësuar lëndime disa persona.

Bëhet e ditur se me këtë rast njëri nga shoferet ka marrë lëndime të rënda dhe është dërguar në emergjencën e Spitalit të Ferizajt ndërsa të tjerët kanë pësuar lëndime të lehta./Ferizaj24/

33519306 222207411843729 2516388233118482432 o 873x1024 - Aksident i rëndë në rrugën Vëllezerit Gërvalla, ka të lënduar

33498659 222207748510362 9185025529454002176 o 1024x997 - Aksident i rëndë në rrugën Vëllezerit Gërvalla, ka të lënduar

33245636 222207425177061 8826548669663674368 o 1 - Aksident i rëndë në rrugën Vëllezerit Gërvalla, ka të lënduar

33234777 222207428510394 6619098117046272000 o 1024x999 - Aksident i rëndë në rrugën Vëllezerit Gërvalla, ka të lënduar

 

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.