l 11 560x416 - Aksident në Ferizaj, vetura përfundon jashtë rrugës

Një veturë e tipit “Golf 2” është aksidentuar mëngjesin e sotëm në Ferizaj.

Si pasojë e këtij aksidenti, vetura ka përfunduar jashtë rrugës dhe ka përfunduar në rrugën e trenit.

271921739 1644523262579354 9186523724456218638 n1 - Aksident në Ferizaj, vetura përfundon jashtë rrugës

Nuk është raportuar për të lënduar në këtë rast.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.