Loading...

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu ka publikuar grafikat informuese për të arriturat në sektorët komunal në vitin 2018. Aliu ka shkruar se festat e qytetarëve do të jenë 365 ditë, sepse çdo ditë e punës në komunën e Ferizajt do të jetë festë për qytetarët e Ferizajt.

200 punë konkrete për Ferizajn dhe ferizajasit!

(cikli i grafikave informuese për të arriturat në sektorët komunal)

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.