e mitura turke p euml rdhunohet nga 19 meshkuj dhe v euml llai i saj hd 11 560x360 - Dyshohen për dhunimin e një të miture në Ferizaj, arrestohen dy shtetas të Maqedonisë

Dy shqiptarë, shtetas të Republikës së Maqedonisë Veriore, janë arrestuar dje në mesditë në Ferizaj, pasi që dyshohet se të njëjti kanë kryer veprën penale të dhunimit, ndaj viktimave femra nga Kosova -të mitura.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.