hekuran krasniqi paralajmeron bashkepunimin e ri me vullnet zhuniqin - Hekuran Krasniqi paralajmëron bashkëpunimin e ri me Vullnet Zhuniqin

Këngëtari Hekuran Krasniqi ka paralajmëruar bashkëpunimin e ri.

I njohur për hitet e tij dhe këngët e suksesshme, Hekuran Krasniqi është një prej emrave më të dashur të publikut shqiptar.

Ai ka konfirmuar projektin e ri të tij që do të publikohet shumë shpejt.

Bashkpunëtor në projektin e ri është këngëtari i muzikës pop folk, Vullnet Zhuniqi, i njohur për potencën e tij vokale.

Hekuran Krasniqi realizoi një varg hitesh në kohët e fundit, e vlen të përmenden ato me grupin “Fisnikët”.

Hekuran Krasniqi do të punojë vet në projektin në fjalë pasi është edhe vet producent. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.