jennifer lopez pozon gjysme e zhveshur per revisten instyle 560x416 - Jennifer Lopez pozon gjysmë e zhveshur për revistën “InStyle”
jennifer lopez pozon gjysme e zhveshur per revisten instyle - Jennifer Lopez pozon gjysmë e zhveshur për revistën “InStyle”

Jennifer Lopez është një ndër këngëtaret që vitet e kaluara janë vetëm numra.

Këngëtarja gjatë gjithë vitit ka qenë tejet shumë e angazhuar me koncerte dhe projekte të ndryshme muzikore.

Së fundi, ajo ka gjetur pak kohë që të jep një intervistë për revistën e modës, InStyle, e cila do të dal në shitje gjatë muajit dhjetor.

Me këtë rast, 49-vjeçarja ka bërë edhe një fotosesion teksa do të jetë edhe në ballinën e gazetës së mirënjohur që shpërndahet në shumë vende të botës.

Një prej fotografive që e ka publikuar në llogarinë personale në Instagram, ylli amerikano-latin shihet gjysmë e zhveshur dhe të pasmet i mbulon me njërën dorë.

Lexo po ashtu:

“Dhjetor 2018. InStyle Magazine”, ishte përshkrimi i imazhit të artistes që tash e sa kohë është në lidhje me Alex Rodriguez.

Ndryshe, ylli ka filluar tashmë të realizoj një projekt muzikor me reperin e njohur spanjoll, Bad Bunny. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.