auto Moti 1 780x43915095229581 560x416 - Lajm i mirë, ngritën prapë temperaturat

Në vendin tonë sot do të rikthehet moti me diell, ku temperaturat maksimale do të arrijnë deri në 19 gradë Celsius.

“Do të mbajë mot kryesisht me diell dhe stabil. Në fushat termike dhe barike do të ketë ngritje të vlerave. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 4-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 17-19 gradë Celsius. Do të fryjë erë kryesisht nga jugperëndimi e lehtë deri mesatare”, njofton IHMK.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.