mozzik 560x416 - Mozzik tregon anën humane: Zoti mos i’u provoftë me skamje

Ai ditën ka rezervuar për të vizituar një familje me nevojë, e që duket se edhe e ka ndihmuar por që reperi nuk ka dhën shumë detaje, transmeton Magazina.al

Përmes një fotografie, Mozzik shihet në përqafimin e fëmijëve të familjes në Talinovc të Ferizajt.

“Vizitova Familjën Miftari në Talinovc të Ferizajit !Nuk po e zgjas shumë vetëm di t’iu them Zoti mos i’u provoftë me skamje”, ka shkruar Mozzik në fotografinë e publikuar.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.