pas kenges se re dafina vjen ne poza sensuale 560x416 - Pas këngës së re, Dafina vjen në poza sensuale
pas kenges se re dafina vjen ne poza sensuale - Pas këngës së re, Dafina vjen në poza sensuale

Dafina Zeqiri e ka publikuar një set fotografik, në të cilin ka ardhur në poza mjaft sensuale.

Këngëtarja ka pozuar me të brendshme duke vënë në plan të parë figurën trupore, por edhe tatuazhet.

Nuk mungojnë edhe pozat e Dafinës në shtrat, në të cilat duket mjaft tërheqëse.

Lexo po ashtu:

Fotosesioni i publikuar në Instagram, ka ardhur pas këngës së re të saj të publikuar më videoklip.

Të dielën, Duffy’e e ka publikuar bashkëpunimin me Noizyn, ” A don Love?”.

Kënga është kompletuar edhe me video muzikore, në të cilën dy protagonistët shfaqen mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

Për më pak se 24 orë nga publikimi, videoklipi është shikuar mbi 800 mijë herë në YouTube. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.