gjilan 560x416 - Shpëtimi i fatlumëve në tmerrin e Gjilanit (VIDEO)

Kronika e mëposhtme sjell rrëfimin e jashtëzakonshëm e një gruaje bashkë me vajzën e saj shpëtoi pa lëndime në aksidentin e Gjilanit që ndodhi javën e kaluar.

Ndërkohë, bashkëshorti i saj po xhironte nga ballkoni momentin e aksidentit, pa e ditur se familja e tij është në kolonën e automjeteve që i goditi kamioni.

 

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.