moti 800x450 1529129489 49675501 560x347 - Shtrëngatat vazhdojnë: Ky është moti për sot - 16 Qershor 2018

Të shtunën do të mbajë mot kryesisht me vransira dhe intervale me diell. Pasdite priten zhvillime të shtrëngatave me shi.

Temperaturat e ajrit do të luhaten kryesisht rreth vlerave mesatare, me minimale 13C deri 14C, e ato maksimale nga 22C deri në 25C.

Do të fryejë erë mesatare dhe mesatarisht e fuqishme nga verilindja 3-10m/s.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.