shiu1 1 560x416 - Vera “nuk ka ardhë”! - parashikimi i motit

Në vendin tonë sot, në diten e parë të verës do të mbajë mot me shi dhe me erëra të forta dhe pritet një rënie e ndjeshme e temperaturës.
Në fundjavë dhe në fillim të javës së ardhshme do të jetë moti i freskët, me temperatura nën mesatare – prej 18 deri në 23 C. Temperatura e mëngjesit nga 15 deri 22 C, gjatë ditës më e larta nga 19 C në veri deri në 27 C në jug dhe në lindje. Në mbrëmje dhe natën pritet që reshjet do të pushojnë.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.