Pulë me uthull balsamike

26 October, 2018 0

Përgatitja e pulës është gjithmonë një ide e mirë. Opsionale darkë dhe drekë! RECETA E PULËS ME UTHULL BALSAMIKE PËRBËRËSIT: Pulë e freskët Kripë dhe…

Kjo është një drekë plotë vlera ushqyese dhe e shijshme, e përshtatshme për stinën. Nevojiten: ▪ 500 gr fasule ▪ 1 lugë sodë buke ▪…